خرید و فروش خانه - رهن و اجاره | آسانشهر
whatsapp logoinstagram logotelegram logo
asanshahr logo

کرج

اخذ نمایندگی

modal

اخذ نمایندگی

با عضو شدن در خانواده آسانشهر، متقاضیان صنعت مسکن را مطمئن تر به خانه مناسبشان برسانید و همزمان از رقبایتان متمایز شوید.

با اخذ نمایندگی آسانشهر از امکانات زیر بهره مند می شوید :

brand identity

استفاده تجاری از برند

اکثر برندهای جهانی پس از کسب تجربیات ، آزمون و خطاها و اعتماد سازی عمومی بین مردم شکل گرفته اند ؛ آسانشهر نیز آماده انتقال و بهره برداری از این موارد به عضو جدید خانواده خود می باشد.

office material

مدیریت هوشمند فایلینگ

ما در آسانشهر به کسی فایل نمی فروشیم ، بلکه تمامی فایل ها بصورت انحصاری در شعبه مورد نظر توسط ابزار پیشرفته سازماندهی می شوند و با اینکار پرسنل به راحتی میتوانند بر مبنای اطلاعات دقیق به مالکان مشاوره دهند.

group

مدیریت هوشمندانه مشتریان

در سیستم ما برای اینکه مشتریان به خانه مورد نظر خود برسند همزمان با جست و جوی متقاضی، یک مشاور محلی مواردی که به سلیقه شخص نزدیک باشد را پیشنهاد مینماید ولی ما پا را فراتر از این گذاشته ایم و با توجه به نیازهای مشتری مناسبترین خانه را توسط هوش مصنوعی معرفی می کنیم.

employee

مدیریت هوشمندانه پرسنل

فرآیند به قرارداد رسیدن یک مشاور به علت پیچیده بودن تصمیم گیری در صنعت مسکن بسیار دشوار است ، ما با مدیریت فرآیند ها و پیدا کردن نقاط قوت و ضعف هر کدام از پرسنل این پروسه را ساده نموده تا شما به راحتی شعبه خود را مدیریت کنید و به درامد دلخواه برسید.

پس از ثبت درخواست نمایندگی، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت

محله *